Menu
Košík

Blog RSS Feed

09 jan Farba roka 2023
0 198
Viva Magenta! 2023A poznáme už aj farbu roka 2023. Živá, pozitívna a energická... skoro purpurová. Firma Pantone Color Institute ju vybrala práve kvôli svojmu optimizmu po ťažkej „korona“ dobe a aj ..
15 dec Vianoce za dverami
0 76
Blíži sa štvrtá adventná nedeľa, štedrovečerné hodovanie, balenie darčekov a návštevy blízkych nielen u nich doma, ale aj na hroboch. Peter Vacula zabalí darček, prizdobí Vianočnú ružu a predvedie, ak..
01 dec Vence, vence prichádzajú
0 141
Veniec je symbolom kolobehu života, pospolitosti a aj bezpečia rodinného kruhu. Nie sú iba adventné alebo smútočné, ale sú aj symbolom osláv radostí a nádejí. Môžeme ich zavesiť horizontálne do priest..
18 nov Zamatové Vianoce
0 116
17. november nie je iba Svetovým dňom študentstva a dňom, kedy si pripomíname výročie Nežnej revolúcie, ale bol aj naším firemným dňom.  My sme ho oslávili slobodou pri kreovaní a aranžovaní pod takto..
03 nov Predvianočné prekvapenie
0 148
Kreativite sa medze nekladú, ani mi sa nenecháme obmedzovať konvenciami. Vianoce sú pred alebo za dverami?... Poďme ich otvoriť a nechajte sa inšpirovať novými trendmi. Florista Peter Vacula vykúzli p..
27 okt Druhý dych
0 116
Kvet v črepníku. Krásny, svieži a ...Leží dlho na predajni. Čas na zmenu – výmenu za iný. Tu vyskakuje známa otázka: „Kam s ním?“ Predvedieme Vám a dáme pár tipov, ako využiť črepníkové kvety v aran..
Zobrazené 1 až 6 z 9 (2 stránok)