Menu
Košík

Blog RSS Feed

06 máj 12. Máj - Deň matiek
0 31
Ako dlho sa oslavuje a čím je výnimočný tento sviatok?Na Slovensku oslavujú mamičky svoj deň 8. mája. Odkiaľ pochádza Deň matiek? Pôvod Dňa matiek má korene v starodávnych jarných slávnostiach, pri..
07 mar Kvet roka 2024 PIVÓNIA
0 145
Pivónie sú  symbolom bohatstva a cti. Typická je ich jemná a sladká vôňa.  Kvety sú biele, jemne alebo tmavoružové. Pivonkové kytice sú vhodným darčekom pre rôzne príležitosti. Ak milujete výrazné a v..
21 feb Jeden časopis – jedna Floristika
0 79
Zmeny sú život. Hlavne tie pozitívne! Floristika a Profi Florista/Bloom´s World sú od januára 2024 spojené! Časopis nesie ten prvotný a základný názov z roku 1997, teda Floristika, ale bude v sebe zah..
05 feb Panašované rastliny
0 171
V posledných rokoch sa záujem mnohých postupne presúva od kvitnúcich izbových rastlín typu orchidey alebo bromélia k izbovkám netradičných tvarov alebo vzorovaním listu. Do popredia sa v tejto kategór..
22 jan Viete ako vznikol sviatok zaľúbených - Deň sv. Valentína?
0 331
14. február je deň, kedy sa oslavuje Valentín. Tento deň je sviatkom všetkých zamilovaných, kedy si vyznávame lásku viac ako inokedy. Obdarúvame sa kvetmi, sladkosťami, či inými drobnosťami a stretáva..
09 jan Minizáhradka v skle
0 297
Rastliny o ktoré sa netreba staraťCelkom jednoducho môžeme rastlinám vytvoriť vlastný ekosystém a užívať si tak pohľad na kúsok prírody v uzatvorenom pohári. Keďže ide o uzatvorený systém, netreba r..
Zobrazené 1 až 6 z 24 (4 stránok)